Ежедневный журнал о Латвии Freecity.lv
Перед Богом мы все одинаково умны, точнее — одинаково глупы.
Альберт Эйнштейн, немецкий физик
Latviannews
English version

Путин рассказал о заболевшем COVID-19 человеке из его окружения

Поделиться:
Владимир Путин/kremlin.ru
Президент России Владимир Путин сообщил о переходе на режим самоизоляции из-за случаев коронавируса, выявленных в его окружении. По словам президента, он будет на самоизоляции в течение "определенного времени" и потому будет участвовать в саммитах ШОС и ОДКБ, запланированных на 15-17 сентября, по видеосвязи.

На совещании с правительством и руководством «Единой России» Путин рассказал о заболевшем COVID-19 человеке из его близкого окружения, сообщает lenta.ru

«Он был вакцинирован, у него титры упали. Он ревакцинировался, но, судя по всему, поздновато. Через три дня после ревакцинации заболел. Я накануне общался с ним целый день, очень близко», — заявил российский лидер.

Он отметил также, что в связи со сложившейся ситуацией ему пришлось отложить поездку в Таджикистан.

Пресс-секретарь президента Дмитрий Песков при этом уточнил, что глава государства сдал ПЦР-тест на COVID-19 и получил отрицательный результат.


 
14-09-2021
Поделиться:
Комментарии
Прежде чем оставить комментарий прочтите правила поведения на нашем сайте. Спасибо.
Комментировать
Skolnieciņš no svētmeža 19.09.2021
Ir pienākušas Krievijas Valsts Domes vēlēšanas (informācija no Krievijas Federācijas Federālās sapulces mājaslapas: duma.gov.ru/news/52258 (Kā notiks Valsts Domes velēšanas 2021. gadā?)). Šogad šīs vēlēšanas notiks laika posmā no 17. līdz 19. septembrim. Vēlēšanas ilgs veselas trīs dienas. Vēlēšanu iecirkņus var apmeklēt no 17. līdz 19. septembrim no 8:00 līdz 20:00 (informācija no Krievijas Federācijas Federālās sapulces mājaslapas: duma.gov.ru/news/52241 (Kā piedalīties Valsts Domes velēšanas?)). Informācija par vēlēšanu iecirkņiem ārpus Krievijas Federācijas ir atrodama šeit: cikrf.ru/analog/ediny-den-golosovaniya-2021/golosovanie-za-rubejom. Diemžēl pašreizējais Kremļa antidemokrātiskais režīms, kuru vada diktators Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, ir padarījis vēlēšanas par lētu balagānu. Krievijas Valsts Domes vēlēšanu norise atgādina antidemokrātisko PSRS tautas deputātu vēlēšanu norisi, kad vēlētājus pie vēlēšanu iecirkņiem pievilināja ar deficītiem (ar tām precēm, kas ikdienā parastam cilvēkam bija grūti pieejamas) un kad bija tikai viens kandidātu saraksts bez izvēles iespējām, bet disidentus, kas iebilda pret totalitāro režīmu, medīja un iznīcināja. Mūsdienu Krievijā vēlēšanas notiek antidemokrātiskā gaisotnē. Visapkārt ir jūtamas totalitārisma vēsmas. Opozīcijas partiju kandidātus bieži vien nepielaiž pie vēlēšanām, kā arī opozīcijas partiju mūžs lielākoties ir ļoti īss, jo šīs partijas aizliedz ar likumu un likvidē. Opozīcijas partijām, kas cīnās par demokrātiju un tiesiskumu, ir aizliegts publicēties Krievijas sabiedriskajos mēdijos. Tajā pašā laikā partija ‘’Vienotā Krievija’’ bauda neviltotu Krievijas sabiedrisko mēdiju atbalstu. Taču opozicionārus un opozīcijas partijas šie Krievijas sabiedriskie mēdiji nežēlīgi kritizē, apmelo un nomelno. Tādējādi jebkāda veida opozīcija tiek sistemātiski marginalizēta. Pēc būtības mūsdienu Krievijā ir izveidota vienpartijas sistēma, kurā centrālo vietu ieņem ‘’Vienotā Krievija’’ un tās vasaļpartijas, kas ir lojālas šim antidemokrātiskajam režīmam. Diktators Vladimirs Putins ir nodibinājis jaunu totalitāro režīmu, kuru sauc par putinismu. Lai nepieļautu putinisma uzvaras gājienu, aicinu piedalīties Alekseja Navaļnija izveidotajās ‘’Gudrajās vēlēšanās’’. ‘’Gudrās vēlēšanas’’ ir vēlēšanu taktika, kuras mērķis ir nepieļaut ‘’Vienotās Krievijas’’ atkārtotu nonākšanu pie varas. ‘’Gudrajās vēlēšanas’’ var reģistrēties šei: votesmart.appspot.com/#register (‘’Gudro vēlēšanu’’ mājaslapa). Aicinu ikvienu Krievijas Federācijas pilsoni izdarīt izvēli par labu demokrātijai un cilvēktiesībām! Sīkāka informācija ir pieejama Alekseja Navaļnija YouTube videoblogā Navaļnijs LIVE: youtube.com/c/NavalnyLiveChannel.
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētmeža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#totalitārisms #diktatūra #kleptokrātija #diktators #uzurpators #dižzaglis #VladimirsPutins #PutinMustGo #freeNavalny #brīvībuNavaļnijam #cilvēktiesībuAizstāvis #opozicionārs #AleksejsNavaļnijs #NākotnesKrievija #opozīcija #brīvība #pagāni #KrievijasValstsDomesVēlēšanas #19.09.2021. #SmartVoting #GudrāsVēlēšanas #Skolnieciņš #svētmežs
Skolnieciņš no svētmeža 19.09.2021
Ir pagājušas 244 dienas kopš Aleksejs Navaļnijs ir prettiesiski ieslodzīts. Aleksejs Navaļnijs ir viens no pazīstamākajiem Krievijas politieslodzītajiem, kura vārds ir izskanējis ne tikai Krievijā, bet arī visā plašajā pasaulē. Taču šo 244 dienu laikā neviena no mūsu vietējām prokremliskajām partijām - Saskaņa, Latvijas Krievu savienība, Likums un kārtība, Latvija pirmajā vietā - tā arī nav izteikusi atbalstu cilvēktiesību aizstāvim un Kremļa antidemokrātiskā režīma kritiķim Aleksejam Navaļnijam. Nedz partija ‘’Saskaņa’’ (mājaslapa: saskana.eu), nedz partija ‘’Latvijas Krievu savienība’’ (mājaslapa: rusojuz.lv/lv), nedz partija ‘’Likums un kārtība’’ (mājaslapa: likumsunkartiba.lv), nedz partija ‘’Latvija pirmajā vietā’’ (mājaslapa: latvijapirmajavieta.lv) tā arī nav spējušas atbalstīt Alekseju Navaļniju un citus Krievijas politieslodzītos, taču šīm prokremliskajām partijām pietika laika un spēka, lai organizētu dažādus protestus, veidotu konfliktus un veicinātu kašķus mūsu sabiedrībā. Krievijas totalitārismu un n-tos cilvēktiesību pārkāpumus šīs partijas baidās kritizēt, taču šīm partijām pietiek drosmes, lai svinētu 9. maiju (lielkrievu šovinisma uzvaras svētkus) un organizētu apšaubāmus protestus pret vakcināciju Covid-19 pandēmijas ēnā. Šīm partijām brīvība, neatkarība un latvietība nav svēta. Bet ko gan var gribēt no Kremļa 5. kolonnas?
Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi svētī Alekseju Navaļniju. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkoņtēvs pasargā Alekseju Navaļniju no ļauna! Lūgsim Austras koku, lai Austras koks dāvā Aleksejam Navaļnijam patvērumu! Brīvību Aleksejam Navaļnijam! Brīvību visiem Krievijas politieslodzītajiem!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētmeža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#totalitārisms #diktatūra #kleptokrātija #diktators #uzurpators #dižzaglis #VladimirsPutins #PutinMustGo #freeNavalny #brīvībuNavaļnijam #cilvēktiesībuAizstāvis #opozicionārs #AleksejsNavaļnijs #NākotnesKrievija #opozīcija #brīvība #pagāni #KrievijasValstsDomesVēlēšanas #19.09.2021. #SmartVoting #GudrāsVēlēšanas #Skolnieciņš #svētmežs
Журнал
№9(138) Сентябрь 2021
Читайте в новом номере журнала «Открытый город»
  • Шавкат Мирзиёев: От национального возрождения  к национальному прогрессу
  • Preses Nama Kvartāls отстроят за 450 млн евро
  • Будет ли у русских свое ТВ ?
  • Как сериалы заменили реальную жизнь